Ā Gloucestershire, Engeland

Bourton-on-the-Water

Huiscode: e538
  • WiFi
  • 4 slaapkamers
  • 6 personen

Gelegen op slechts een korte loopafstand van de pittoreske High Street van Bourton-on-the-Water, ligt dit charmante herenhuis met accommodatie over drie verdiepingen. Perfect, ongeacht de tijd van het jaar.
Het ligt in een Area of Outstanding Natural Beauty die het hele jaar door bezoekers trekt. De centrale locatie van Bourton-on-the-Water biedt gemakkelijke toegang tot een groot aantal attracties. Breng een bezoek aan Adam Henson in The Cotswold Farm Park, of bezoek een van de vele National Trust-gebouwen en -tuinen, zoals Snowshill Manor, Hidcote Gardens, Chastleton House en Chedworth Roman Villa. Het omliggende landschap biedt prachtige wandel- en fietsroutes langs een netwerk van bewegwijzerde wandelpaden en ruiterpaden. Of verblijf gewoon in Bourton en bezoek Birdland, The Motor Museum of The Model Village, of ga picknicken bij de Windrush rivier en wandel door de pittoreske High Street en eindig met een cream tea.

Het herenhuis ligt binnen een omheinde omgeving. Rijd door de poorten langs de muren van de honingkleurige stenen huizen en stap bij uw woning de gang in, wat de perfecte plek is om je jassen en laarzen na een dag verkennen achter te laten. De open woon / eetkamer biedt een geweldige ruimte, met een grote gezellige sofa die een ruimte creƫert om te genieten van een film op de tv / dvd of speel op een regenachtige dag een bordspel. De eethoek met tafel en stoelen staat centraal, met openslaande deuren naar de tuin. De keuken is modern in stijl en goed uitgerust. Het biedt een elektrische oven en inductiekookplaat, magnetron, koelkast / vriezer, vaatwasser en wasmachine. Er is een apart toilet op deze verdieping.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, waarvan de eerste met een tweepersoonsbed met uitzicht op de tuin, nog een kamer met tweepersoonsbed en een eenpersoonskamer. Er is een badkamer op deze verdieping met een bad, een aparte douche en een toilet. Op de tweede verdieping vindt u nog een tweepersoonsslaapkamer met een tweepersoonsbed en een eigen doucheruimte met douche en toilet.

Open de Franse deuren en stap naar buiten op de patio, de omheinde tuin biedt een zithoek die perfect is voor een avondmaal buiten of een luie middag. Er is privƩ toegewezen parkeergelegenheid voor twee auto's.

Faciliteiten

  • Bad
  • DVD
  • Elektra incl.
  • Elektrische oven
  • Handdoeken incl.
  • Tuin
  • Magnetron
  • Linnen incl.
  • Ledikantje
  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • WiFi
  • Wifi
  • Omheinde tuin
  • Kinderstoel

Ligging

  • Nabij pub
  • Winkel nabij

Locatie

Foto's

Klik op een afbeelding om deze te vergroten

GarantieRegeling

Vormt uw boeking bij Cottage Centre een pakketreis (bijvoorbeeld overtocht + cottage), dan valt uw boeking onder de garantieregeling van STO Garant.

Prijs is inclusief

Boekingskosten Elektra Linnen

€1070-€2498 per week